Додайте в замовлення товарів на грн, щоб скористатись безкоштовною доставкою по м.Полтава! Вам доступна безкоштовна доставка по м.Полтава!
Почніть вводити назву товару, категорії, артикул.

Про нас

 

лого крайт

Будівельний центр «Крайт»

Наша компанія була заснована більше 20 років тому, протягом цього часу придбала багатий досвід роботи на ринку будівельних матеріалів Полтави і Полтавської області.

В наявності є свій торгово-виставковий комплекс площею понад 3 тис. М2 і свої складські приміщення будівельних матеріалів площею понад 10тис. м2

У КРАЙТ працює 150 співробітників, кожен є досвідченим фахівцем у своїй справі.

Ми надаємо нашим клієнтам великий спектр послуг і товарів, починаючи від різноманітних дрібниць і закінчуючи всім необхідним для побудови вашого будинку і ремонту житла.

У нашому торгово-виставковому комплексі ви можете особисто ознайомитися з нашою продукцією (з представленої нами продукцією), оцінити її якість, порівняти ціни. Наші фахівці допоможуть знайти і вибрати необхідний вам матеріал, проконсультувати вас, допомогти здійснити доставку в потрібне вам місце.

Для вас працюють наші менеджери, які в найкоротші терміни виконають ваше замовлення, укомплектують його, доставлять і виставлять рахунок. Форма оплати різна: приймаємо як готівкові, так можливий і безготівковий розрахунок. Крім того, вас приємно порадують і здивують наші дуже демократичні ціни.

Ми співпрацюємо з такими відомими фірмами, як "Ceresit", "Knauf", "Isover", "TermoLife", "Polimin", "Dufa", "Scanmix", "Penoboard", "Triora", "Зебра", "Колорит ", які є нашими постійними партнерами.

Завжди раді бачити вас! Завжди готові вам допомогти!

строительный центр КРАЙТ, Полтава

KRAIT © Copyright 2024